تحقیق درباره نگاهی کوتاه بر فرشته ی خدا

مطالب دیگر:
📎پاورپوینت معماری مسجدجامع اصفهان (مسجد جمعه اصفهان-مسجدجامع عتیق)📎پاورپوینت مطالعات اولیه طراحی معماری بیمارستان📎مقاله عدالت ترميمي و حقوق بزه ديده اصلاح تدريجي نظام عدالت كيفري يا تغيير الگو📎پاورپوینت معرفی معماری چند نمونه ترمینال📎نقد و بررسي روابط مالي زن و شوهر در حقوق ايران سال 83-1382📎مقاله بررسي نسب وارث كودك ناشي از تلقيح مصنوعي📎پاورپوینت معماری ارگانیک و بررسی معماری خانه آبشار📎پاورپوینت معماری طبیعت - کندو زنبور عسل📎مقاله تغيير اوضاع و احوال و تأثير در اجراي تعهد📎پاورپوینت انسان ، طبیعت ، معماری (تار عنکبوت در معماری)📎پاورپوینت معماري معاصر (معماری مدرن اولیه)📎اصل عدم مداخله: حقوق بشر دومينيك مك‌گلدريك📎پاورپوینت معماري معاصر ( معماری مدرن متأخر )📎پاورپوینت منطق رتبه اول هوش مصنوعی📎پاورپوینت روش های اجرایی ساختمان ( نحوه اجرای پی در ساختمان )📎پاورپوینت نقد و بررسی بنای معماری ساختمان مسکونی در یزد📎پاورپوینت نقد و بررسی معماری مجتمع مسکونی در قم📎پاورپوینت تحلیل و نقد بنای معماری ساختمان مسکونی در یزد📎پاورپوینت بیوگرافی نورمن فاستر و آثار معماری آن📎پاورپوینت نقد معماری دانشکده هنرهای زیبا و دانشکده معماری هلند
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه سپاس خدای را که|1758414|xab
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره نگاهی کوتاه بر فرشته ی خدا

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سپاس خدای را که آفریننده آسمان و زمین است و فرشتگان را رسولان خود گردانید و دارای دو و سه چهار قرار داد و هر چه بخواهد در آفرینش می افزاید که خدا بر همه چیز قادر است .(سوره فاطر آیه 1)

تمام موجودات عالم ماده تحت سیطره عالم ملکوت اند .

تمام موجوداتی که در این عالم هستند به واسطه یک موجود مدبّر الهی اداره می شوند . انسان مادی یک ملک مقربی دارد که او را رشد می دهد و حفظ می کند .هریک از اصناف حیوانات ، نباتات و هر ذره ای از موجودات این عالم اینچنین هستند و بطور کلی تمام عالم شهادت که عالم ظاهر و عالم ملک است در تحت اراده و سیطره یک عالم ملکوت است که آن عالم ملکوت ،عالم حقیقت و معنی و باطن است.

قدرت و عظمت آن عالم از این عالم بیشتر است و می تواند این موجودات را در تحت شرایط خود تربیت کند و سیر دهد ؛ آن موجودات را ملائکه می گویند .

تعداد ملائکه به حساب در نمی آید ، به اندازه ذراتی که در این عالم موجود است در عالم ملک ، خلق شده است ملائکه موجود است ؛ هر قطره از باران که از آسمان می ریزد یک فرشته موکول بر حفظ و حراست و پایین آوردن آن است .

هر دانه گیاهی که از زمین می روید و هر حبه از حبوباتی که بیرون می آید و رشد می کند و می رسد حتی دانه اسپند چنانچه در روایات وارد است ، برای هر کدام از آنها ملکی گماشته شده که آنرا طبق وظیفه و شرط و سنت الهیه ای که به او تفویض شده است حفظ کند ، رشد دهد ، برساند و تا سر حد کمال آن ، آن را مواظبت و مراقبت نموده و از وظیفه پاسداری در برابر جهات حیاتیه و تغذیه و تمنیه آن دریغ ننماید .

باد که می ورد فرشته ای بلکه بادهای مختلف از باد شمال و باد جنوب و باد دبور و باد صبا فرشتگان مختلفی دارند ، بادهای رحمت و بادهای غضب ، بادهای مهلکه و مسموم و نسیم های لطیف و جان پرور و ابرهای آسمان ابر سپید و سیاه و ابر انبوه و پرپشت و ابر کم پشت ، ابر تگرگ و برف و باران هر کدام دارای فرشتگانی هستند ؛ این فرشتگان هر کدام دارای ماموریت های متفاوتی هستند که بر حسب اختلاف قوا و سرمایه هایی که خداوند به آنها داده است متفاوت می کند .