تحقیق درباره سازمان دهی شده تیراندازی

مطالب دیگر:
🔍دانلود پک شماره 2 مجموعه ویدئو ترنزیشن های آماده آلفا میکس با بیش از ۲۰۰ ویدئو ترنزیشن🔍پاورپوینت-مفاهیم پایه تدریس وفنون تدریس-54 اسلاید- فرمت pptx🔍Korean Language for Beginners🔍پاورپوینت-روش تدریس نمایش علمی-77اسلاید-فرمتpptx🔍پاورپوینت-مفهوم ارائه شفاهي وسخنرانی-42 اسلاید-فرمتpptx🔍تحقیق در مورد مهندسی ارزش 15 صفحه🔍تحقیق-شوکهای نقدینگی و ابعاد حساسیت سود-40صفحه- فرمتdocx🔍تحقیق-اصول و راهکارهای مدیریت بحران-64صفحه-فرمتdocx🔍پروژه کارآفرینی پرورش ماهي قزل آلا و اصول تغذيه و غذادهي 🔍پروژه درباره طراحی یک سیستم انبار‌داری 🔍پروژه مالي انبارداری (شرکت الکترونیک افراتاب)🔍پروژه مالي حقوق و دستمزد 🔍پروژه مالی درباره بررسي ليست حقوق و دستمزد 🔍پاورپوینت فصل 3 شیمی دوازدهم ( شیمی جلوه ای از هنر ، زیبایی و ماندگاری )🔍thermal comfort - بررسی و ارزیابی آسایش اقلیمی با استفاده از نمایه های دمای موثر و THI 🔍water flow in soil - جریان آب در خاک🔍Cyclones and Anticyclones-چرخندها و واچرخندها-سیکلون ها و آنتی سیکلون ها🔍water stress - تنش آبی در گیاهان🔍meteor- پدیده های جوی 🔍پروژه مالی کارخانه تولید نقل
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 12 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه اولین رقابتهای |1758422|xab
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره سازمان دهی شده تیراندازی

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 12 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اولین رقابتهای رسمی و سازمان دهی شده تیراندازی در فینسبری (Finsbury) انگلستان در سال 1583 برگزار شد که حدود 3000 شرکت کننده داشت. در طول جنگ 30ساله سالهای 1618 تا 1648 که استفاده از سلاح‌های آتش زا باب شده بود، تیر و کمان دیگر کاربرد چندانی نداشت و کم کم به یک ورزش و رقابت هیجان انگیز و سرگرم کننده تبدیل شد.

بدنه اصلی سازمان تیر اندازی بین المللی با نام فدراسیون تیر اندازی (FITA) در تاریخ 4 سپتامبر 1931 در لهستان با حضور 7 کشور (فرانسه، چک، سوئد، لهستان، مجارستان، ایتالیا و ایالات متحده امریکا) تأسیس شد. پس از آن با انجام مسابقات زیر نظر اتحادیه رسمی پس از مدتی این رشته به بازیهای المپیک هم راه پیدا کرد. به طوریکه به سرعت برایش قوانین جهان وضع کردند و رقابتهای قهرمانی آن هم شهرت جهانی پیدا کرد.

تیراندازی

در رشته تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی درفاصله ده متری انجام می شود که برای مردان تعداد 60 تیر وبرای زنان 40 تیر می باشد. زمان 60 تیر مردان 105 دقیقه است، تیرهای قلق نیز در این زمان زده می شود، برای زنان زمان 40 تیر 75 دقیقه می باشد. تنها یک تیر در هر کارت قابل قبول است وهیچ محدودیتی در تعداد تیرهای قلق وجود ندارد اما بعد از زدن اولین تیر نمره، تیرانداز دیگر مجاز به تیراندازی قلق نمی باشد.